Политика

ВУЧИЋ ПРЕКИНУО ПОСЕТУ АМЕРИЦИ, ВРАЋА СЕ У СРБИЈУ: Нагло му позлило, затражио лекарску помоћ

Председнику Србије Александру Вучићу је нагло позлило током посете САД, након чега је затражио лекарску помоћ и после прегледа донео одлуку да се врати у Србију и он је већ на путу за Београд, сазнаје Танјуг.

Председник Србије је због тога био онемогућен да се појави на главним догађајима због којих је дошао у Америку.

Према сазнањима Танјуга, председнику Вучићу је позлило у раним послеподневним сатима по локалном времену.

У том тренутку у соби са председником Вучићем, припремајући се за наредне састанке, а по окончаном сусрету са конгресменком Клаудијом Тени и Родом Благојевићем и српским предузетницима из Америке, били су министар финансија Синиша Мали и Сузана Васиљевић, саветница за медије председника Србије.

О чему се тачно ради, кабинет председника Вучића упознаће јавност у наредним данима.

 

Related posts

У поноћ почиње изборна тишина уочи београдских и локалних избора у Србији

Новосадска ТВ

„ПРВИ ПУТ ТУРИСТИ ОДУСТАЈУ ОД ДОЛАСКА У СРБИЈУ ЗБОГ БЛОКАДА“ Вучић: Сигуран сам да ће факултети почети да раде у априлу, ближи се крај стрпљењу људи

Новосадска ТВ

ГО СНС НОВИ САД Збор блокадера силом покушао да нам забрани да разговарамо са грађанима

Новосадска ТВ