Ђорђе Гајдош власник је и мајстор у питари “ПИТА ХАУС” у Футогу.
Оно по чему су препознатљиви су “Буреџици”, хрскави и сласни залогаји пуњени чистим јунећим месом, а увијени у тесту.
Сан о томе да ову јединствену рапсодију укуса донесе у Футог и врати је из заборава, датира још из Ђорђeвог раног детињства када је са мајком Горданом одлазио у Сарајево и први пут пробао буреџике.
Неко би можда рекао да личе на мантије, али нису ни близи, десет пута су бољи. Укус је специфичан, меке, а хрскаве, топе се у устима, а имају форму.
Ђорђе је мајстор свих пита, и о томе сведоче медаље на Новосадском сајму и многим другим такмичењима.
Да ствар буде занимљивија, он је толико добар у ономе што ради, да су му на неким такмичењима забранили и да се такмичи, већ га поставили у жири уз најславније куваре у Србији.

Овај породични посао се свакодневно шири, те нуде и кетеринг као и печење испод сача.
У сваком залогају било ког производа које нуде, одише квалитет, и то је оно што их одваја и отвара простор да своје пословање шире и унапређују.
У једном периоду живота, Ђорђе је ипак напустио Србију и покушао да се бави неким другим стварима, али га је мирис завичаја вратио назад, у свој Футог, да заједно са својом супругом и ћеркицом оживљава заборављене укусе и ставља осмех на лице сваком ко проба његове специјалитете.
Тајну прављења буреџика и много занимљивих прича о занату, открио нам је дивни Ђорђе, а целу емисију на нашем јутјуб каналу.



