Политика

(ФОТО) НА КРАЈУ ПОЧЕЛИ ЈЕДНИ ДРУГЕ ДА БИЈУ Избила туча на протесту опозиције, нису издржали ни четири сата заједно!

На помпезно најављеном протесту опозиције у Новом Саду дошло је до физичког обрачуна између демонстраната.

Вероватно зато што је протест пропао и што је међу окупљенима било далеко мање људи од онога чему су се организатори надали, најпре је дошло до кошкања а потом и до туче.

Foto: Screenshot N1

То се јасно може видети на снимцима које објављујемо, а на којима се види да је дошло до чији је главни актер био Мића Каплар.

Он је носио заставу Европске уније и заставу Евромајдана, због чега је нападнут.

Foto: Screenshot N1

informer.rs/novosadska.tv

Foto: Screenshot N1

Related posts

(ВИДЕО) „ВУЧИЋ ЈЕ У АМЕРИЦИ ОСЕТИО СНАЖАН БОЛ У ГРУДИМА“ Лончар и др Динчић о стању председника након што је примљен на ВМА: У последњих 10 година није имао тегобу као ову

Новосадска ТВ

( ВИДЕО ) КУЗМИН ИМА ПУШНИЦУ КАКВУ НЕМА СВЕТ Сремско село надалеко познато је по једној „магији“- Из њега излазе сувомеснати производи које је видело више од 3,5 МИЛИОНА ЉУДИ

Новосадска ТВ

Завршен састанак Вучића са амбасадорима земаља Квинте

Новосадска ТВ