Лидер СНС Милош Вучевић на свом Инстаграм налогу истакао је важност повратка људи у села и очувања верских и културних вредности.
„Добро је да је све више народа у црквама, а деце на веронауци. Добро је да се враћају у села, у свој завичај. Незапосленост и тежак живот су их некада натерали да оду, а наш најважнији задатак је да их враћамо назад, да отварамо радна места, градимо путеве, да чинимо све да омогућимо бољи и квалитетнији живот“, рекао је Вучевић.
Он је нагласио да се поред развоја економије, мора водити рачуна и о светињама: „Развијамо нашу економију, али чувамо и улажемо у наше светиње. Држава ће помоћи да се оживопише црква Светог цара Константина и царице Јелене у селу Клокочевац у општини Мајданпек.“
„Живела наша Србија!“ – закључио је лидер СНС.
View this post on Instagram
Фото: Instagram, milosvucevic
