Политика

Почеле консултације председника Вучића са представницима странке Ми – глас из народа

У Председништву Србије су нешто после 12.30 почеле консултације председника Александра Вучића са представницима странке Ми-глас из народа. Из странке Ми- глас из народа на консултације су дошли Бранко Павловић, Јован Јањић и Драган Станојевић.

 

Претходно је Вучић одржао консултације са Партијом уједињених пензионера, пољопривредника и пролетера Србије – Солидарност и правда. Председник Вучић је консултације са странкама о две теме – ванредним парламентарним изборима и о односу према ЕУ и поступању Србије у сложеним међународним околностима на безбедносном и енергетском плану – почео у петак.

Председник је тада разговарао са представницима Покрета социјалиста, Савеза војвођанских Мађара и Странке правде и помирења. Вучић је након првог дана консултација изјавио да је политичке странке позвао на консултације зато што, како је рекао, сматра да се човечанство налази на ивици амбиса и зато што су потребне озбиљне одлуке.

 

Фото: Танјуг

 

Related posts

ДВА ДАТУМА ЗА ИЗБОРЕ У ИГРИ! ПРЕДСЕДНИК ВУЧИЋ СЕ ОБРАЋА НАКОН КОНСУЛТАЦИЈА СА СТРАНКАМА Ево шта ће бити са горивом: Још једанпут пружам странкама бившег режима да дођу и изнесу ставове

Новосадска ТВ

ЛИДЕР СНС ОТКРИВА КЉУЧНЕ ИНФОРМАЦИЈЕ Вучевић о консултацијама са председником Вучићем: Саслушаћемо све аргументе, битан је интерес грађана и Србије!

Новосадска ТВ

БРНАБИЋ: СУТРА НА КОНСУЛТАЦИЈАМА СА СНС предлози нових лица за МАНДАТАРА

Новосадска ТВ