Политика

СКАНДАЛ У РЕЖИЈИ БЛОКАДЕРА! Кукавице и анархисти уништили аутомобил ћерке одборнице из ТИТЕЛА!

Још један скандал у режији блокадера десио се синоћ у Тителу, када су анархисти уништили два аутомобила испред породичне куће ћерке чија је мајка одборница у СО Тител.

Према информацијама за сада непознато лице је посуло црвену фарбу по њима.

Такође, ћерка Снежане Петров звог притисака које је трпела, морала је да напусти Филозофски факултет у Новом Саду.

Још једном, блокадери су показали своје право лице. Њихови манири су насиље, провокације, а циљ изазивање немира и страха.

nsuzivo.rs

 

Видео погледајте ОВДЕ

Related posts

ВУЧИЋ НАЈАВИО ТУЖБУ ПРОТИВ ГАРДИЈАНА И ДЕЈЛИ МЕЈЛА: Ангажоваћу најскупље адвокате, узећу им милионе за ово

Новосадска ТВ

(ВИДЕО) СРБИЈА ЈОШ УВЕК ЧЕКА ИЗВИЊЕЊЕ ХРВАТСКЕ И ДОМОВИНСКОГ ПОКРЕТА ЗА СВО ЗЛО КОЈЕ СУ НАНЕЛИ СРПСКОМ НАРОДУ У 20. ВЕКУ, ВУЧЕВИЋ: Жао ми је што су неки студенти блокадери отишли код оних који говоре лоше о Србији

Новосадска ТВ

(ВИДЕО) ХАОС ИСПРЕД СКУПШТИНЕ! Блокадери гађају флашама и топовским ударима, бацају бакље на полицију

Новосадска ТВ