Регион

(ВИДЕО) ХИТ СНИМАК СНАЛАЖЉИВОСТИ ИЗ СКОПЉА Поледица оковала престоницу, али је један Македонац успео да насмеје цео регион!

Снег је пре неколико дана изазвао хаос у саобраћају и отежао кретање грађана Скопља.

Људи који су пешке ишли на посао, или се кретали ка аутобуским стајалиштима, имали су доста проблема, а морали су да пазе како не би пали због леда на улицама.

Наредна сцена је забележена у скопској општини Аеродром. На друштвеним мрежама је објављен снимак на којем видимо човека како пузећи прелази улицу на пешачком прелазу!

Неки коментаришу да је мушкарац морао на тај начин да пређе саобраћајницу због неблаговременог чишћења снега од стране служби, док је код других то изазвало смех, преноси Слободен Печат.

Као што се може видети, човек носи патике, што му је отежало кретања по снегу.

telegraf.rs/novosadska.tv

Foto: unsplash.com

Related posts

Две особе приведене, за трећом се трага због убиства код Мавровке у Скопљу

Новосадска ТВ

МИКИ И МИНИ СУ ЗАИСТА ПОСТОЈАЛИ Прича о пару РАЗГАЛИЋЕ ВАМ СРЦА

Ivona

(ВИДЕО) НАЈСТАРИЈИ УЧЕНИК НА СВЕТУ (85) ПОНОВО ПАО МАТУРУ Омео га проблем са видом, али истиче: „Срећан сам због унука“

Ivona