Србија

Стефановић: Међу страдалима и повређенима у Сиднеју нема држављана Србије

Амбасадор Србије у Аустралији Раде Стефановић изјавио је данас да нема информација да међу страдалима и повређенима у терористичком нападу у Сиднеју има држављана Србије и навео да амбасаду у Канбери и конзулат у Сиднеју није контактирао нико од српских држављана због евентуалне забринутости да су њихови чланови породице били на прослави Хануке када се догодио напад.

Стефановић је рекао да су амбасада Србије у Канбери и генерални конзулат у Сиднеју у сталном контакту са аустралијским властима и да у овом тренутку нема никаквих потврда нити информација да међу погинулим или повређеним лицима има држављана Србије.

 

 

Related posts

ЈЕДНА ЕВРОПСКА ЗЕМЉА РАЗМАТРА АУСТРАЛИЈСКИ ЗАКОН Хоће да забране друштвене мреже за млађе од 15 година

Ivona

(УЗНЕМИРУЈУЋИ ВИДЕО) КЕНГУР ПРЕТУКАО ЧОВЕКА! Насрнуо на њега, једва je живу главу извукao: Изударао ме као нико никада у животу

Ivona

ДАН ЖАЛОСТИ ДАНАС У СИДНЕЈУ Терористички акт однео 15 живота, жртве ће бити сахрањене данас

Ivona