Хроника

МУП: Ухапшен С. П. због ремећења јавног реда и мира на скупу код Скупштине

Припадници Министарства унутрашњих послова идентификовали су и ухапсили С. П. (36) који се на раскрсници улица Таковска и Булевар краља Александра, током одржавања непријављеног јавног окупљања непристојним понашањем реметио јавни ред и мир, саопштено је вечерас из МУП-а.

Како се прецизира, С.П. се попео на заштитну ограду и у више наврата непристојним гестовима и показивањем полног органа реметио јавни ред и мир и изазвао згражавање окупљених грађана.

Полицијски службеници довели су С. П. у службене просторије и против њега ће бити поднета одговарајућа прекршаја пријава.

Полиција наводи да наставља даљи рад на процесуирању свих лица која су изазивала инциденте и нападала полицију и учеснике пријављеног јавног скупа у Пионирском парку.

Related posts

Десет саобраћајних незгода у протекла 24 сата на подручју Јужнобачког округа

Новосадска ТВ

ДРЖАЛА ДОМ ЗА СТАРЕ БЕЗ ДОЗВОЛЕ У Суботици ухапшена жена због неовлашћеног бављења одређеном делатношћу

Новосадска ТВ

ПРОНАЂЕНО ОКО 100 ГРАМА МАРИХУАНЕ Новосађанин ухапшен због нелегалне трговине наркотицима

Новосадска ТВ