Политика

ИСПРЕД СКУПШТИНЕ СЕ ДОГОДИО ТЕРОРИСТИЧКИ АКТ Уживо Вучић из Палате Србија, председник ће морати раније да напусти скуп због новонастале ситуације

Председник Републике Србије Александар Вучић присуствује церемонији потписивања 4000. уговора о додели средстава за куповину сеоске куће са окућницом.

Реч је о најуспешнијем програму Министарства за бригу о селу, којом већ пету годину заредом оживљавају напуштене сеоске куће и села.

– Обраћам се као први и извињавам се што ћу морати да напустим скуп, разлог је терористички акт који се догодио испред Скупштине, рекао је председник Александар Вучић.

Related posts

 ВУЧИЋ ПОКАЗАО РЕЗУЛТАТЕ СНС ВЛАСТИ И БЛОКАДЕРА Плата већа, јавни дуг мањи, а минималац од 1. јануара невероватних 550 евра!

Новосадска ТВ

(ВИДЕО) ВУЧИЋ УКАЗАО НА ТЕЖАК ПОЛОЖАЈ СРБА У Р. СРПСКОЈ И НА КИМ Коначни циљ урушавање Србије, али Србију нећемо дати и неће стати

Новосадска ТВ

ДОНАЛД ТРАМП ЈУНИОР СТИГАО У БЕОГРАД! Очекује се његов сусрет с председником Вучићем!

Новосадска ТВ