Свет

БИВШИ АМЕРИЧКИ ПРЕДСЕДНИК БАЈДЕН ЗАПОЧЕО ТЕРАПИЈУ ЗРАЧЕЊЕМ Ево у каквом је стању

Бивши председник САД Џо Бајден отпочео је нову фазу лечења агресивног облика рака, који му је дијагностикован у мају, саопштио је портпарол у суботу.

– Као део плана лечења рака простате, председник Бајден тренутно прима зрачење и хормонску терапију- наводи портпарол.

Очекује се да ће зрачење трајати пет недеља, што представља нову фазу његовог лечења, додао је портпарол. Бајден је већ користио хормонску терапију у облику пилула.

Прошлог месеца је такође подвргнут лечењу рака коже познатом као Мохс хирургија, а велики завој на његовом челу био је видљив током јавних појављивања.

Бајден је у мају објавио да му је дијагностикован агресивни облик рака простате који се већ проширио на кости. Тада је његов кабинет саопштио да истражује више опција лечења како би обезбедио „ефикасно управљање“ болешћу.

Бивши председник САД, који следећег месеца пуни 83 године, наводно се осећа добро.

kurir.rs/novosadska.tv

Foto: Screenshot YT Architectural Digest

Related posts

ПУЦЊАВА У СТУДЕНТСКОМ ДОМУ ДРЖАВНОГ УНИВЕРЗИТЕТА ОКЛАХОМЕ Више повређених, ево шта је предходило ужасу!

Новосадска ТВ

(ВИДЕО) СТРАШНО! ПОЖАР ПРОГУТАО СВЕ У КУЋИ, НЕСТАЛА ДЕВОЈЧИЦА: Сви су мислили да је мртва, 6 година касније њена мајка је на једном рођендану приметила нешто језиво

Новосадска ТВ

ЊУЈОРК ПОД ОПСАДОМ Градом иде манијак и сече мушкарце ножем по ЛЕВОЈ СТРАНИ ЛИЦА! За викенд повредио тројицу

Ivona