Градоначелник Новог Сада Жарко Мићин изјавио је да Миша Бачулов, по угледу на искусније колеге и колегинице из опозиције, политику замишља као ширење бесмислица и неистина.
Бесмисленим нападима на Александра Вучића, Милоша Вучевића и Дину Вучинић због Закона о уџбеницима, којим ће на иницијативу Вучевића бити уведени уџбеници од националног значаја из најважнијих предмета за ученике основних школа, успео да превазиђе и неке старије колегинице, које се кандидују за најпрестижније награде у области смишљања и ширења лажи, навео је Мићин. -Бачулов нити било ко из опозиције се никада није огласио када су Србију понижавали. Кад су нам у уџбенике подметали неистине да је Косово независна држава, а да су Срби геноцидни народ, и сличне лажи. Али јесу нападали патријарха и градњу цркава. Јесу нападали слободарску политику Србије – навео је Мићин.
Миша Бачулов, по угледу на искусније колеге и колегинице из опозиције, политику замишља као ширење бесмислица и неистина. Данас је бесмисленим нападима на Александра Вучића, Милоша Вучевића и Дину Вучинић због Закона о уџбеницима, којим ће, на иницијативу бившег премијера Милоша… pic.twitter.com/9VPDzUBEmL
— Žarko Mićin (@micinzarko) October 1, 2025
