НС сервис

(ФОТО) ПРИВРЕМЕНА ИЗМЕНА АУТОБУСКЕ ТРАСЕ ЛИНИЈА 7Б, 18Б НА БУЛЕВАРУ ПАТРИЈАРХА ПАВЛА, ево како ће саобраћајати аутобуси

Од 29. 09. до 01. 12. 2025. године аутобуси на линијама 7Б и 18Б саобраћаће измењеним трасама у складу са решењем Градске управе за саобраћај и путеве. Због реконструкције коловоза на  Булевару патријарха Павла, аутобуски саобраћај на наведеним линијама одвијаће се на следећи начин:

На раскрсници Булевар Јована Дучића/Булевар кнеза Милоша аутобуси ће продужавати право  Булеваром Јована Дучића до раскрснице Булевар Јована Дучића/Улица Бате Бркића, скретати десно у Улицу Бате Бркића и даље саобраћати право Улицом Илариона Руварца до раскрснице са Булеваром патријарха Павла, где ће скретати лево и даље настављати редовном трасом.

НА ИЗМЕЊЕНОМ ДЕЛУ ТРАСЕ ЛИНИЈА 7Б И 18Б КОРИСТИЋЕ СЕ АУТОБУСКА СТАЈАЛИШТА ДРУГИХ ЛИНИЈА, КАО И СТАЈАЛИШТЕ „БУЛЕВАР ЈОВАНА ДУЧИЋА – БУЛЕВАР КНЕЗА МИЛОША“.

 

 

 

Related posts

(УЗНЕМИРУЈУЋИ ВИДЕО) УКРАЈИНКУ УБИО МУШКАРАЦ НАОЧИГЛЕД СВИХ У АУТОБУСУ Стравичан снимак кружи мрежама, СМРТНА КАЗНА следи починиоцу

Ivona

ПРИВРЕМЕНА ИЗМЕНА ТРАСЕ линија 5, 21, 22, 23, 24, 30

Новосадска ТВ

Привремена измена трасе линије 54 у Футогу

Новосадска ТВ