Хроника

ПИЈАН ВОЗАЧ BMW-а ДИВЉАО ПО СУРЧИНУ: Младић (28) кажњен због насилничке вожње

Припадници Министарства унутрашњих послова, Управе саобраћајне полиције, ноћас око два часа, на мото-путу у Сурчину, пресретачем су зауставили М. Ђ, двадесетседмогодишњег возача аутомобила марке БМW.

Како се наводи у саопштењу Министарства унутрашњих послова, возач се кретао возилом брзином од 228,3 километра на час, на делу пута где је брзина ограничена на 100 километара на час.

– Алкотестирањем возача утврђено је да је управљао возилом са 0,93 промила алкохола у организму, што представља стање високе алкохолисаности. Возач је искључен из саобраћаја и против њега је поднета прекршајна пријава због насилничке вожње и вожње у стању високе алкохолисаности – наводи се у полицијском саопштењу.

 

Фото: Pexels

Related posts

ДО САДА ПРИВЕДЕНО 11 ОСОБА Због пожара у хотелу у Турској покренута судска и административна истрага

Новосадска ТВ

ПОЧЕЛА ХАПШЕЊА У НИШУ, огласио се МУП

Новосадска ТВ

У ТОКУ АКЦИЈА ХАПШЕЊА ПРИПАДНИКА ЗЕМУНСКОГ КЛАНА У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ Претреси у Брчком и Бијељини

Ivona