Спорт

ОКЛАХОМА У ФИНАЛУ ЗАПАДА Дебакл кошаркаша Денвера у мајсторици

Кошаркаши Оклахоме пласирали се у финале Западне конференције НБА лиге, пошто су вечерас у мајсторици полуфинала савладали Денвер резултатом 125:93.

Денвер је имао „плус 11“ у првој четвртини (21:10), али је потом стао и на терену је постојао само један тим.

Оклахома је имала и максималних „плус 43“ (125:82), а Денвер је на крају само „ублажио“ пораз.

Никола Јокић је меч завршио са 20 поена, девет скокова и седам асистенција, за скоро 37 минута на паркету.

Оклахому је предводио Шеј Гилџес-Александер са 35 поена, док је Џејлен Вилијамс убацио 24.Оклахома ће у финалу играти против Минесоте и имаће предност домаћег терена.

 

Фото: Танјуг/ AP Photo/Kyle Phillips

 

Related posts

(ВИДЕО) ЗАМАЛО ТУЧА У НБА Богдан Богдановић ушао у клинч са Раселом Вестрбруком

Ivona

ЈОКИЋ ШОУМЕН Пустио браду, „свађао“ се с микрофоном, па онда новинарима нагласио: Ништа се није променило, немам појма зашто ово радимо сваке године

Ivona

(ВИДЕО) ЈОКИЋЕВ ИНТЕРВЈУ ЗАПАЛИО МРЕЖЕ Себе упоредио с коњима, причао о Дивцу и Стојаковићу, па за крај открио који ће језик њихова деца говорити

Ivona