Нови Сад

(ВИДЕО) РАДОСТ КОЈА ЛЕЧИ, СОЛИДАРНОСТ КОЈА СПАЈА: Трећи по реду НУРДОР-ов Базар Солидарности овог викенда у Петроварадину

Трећи по реду НУРДОР-ов Базар Солидарности заказан је за предстојећи викенд у дворишту Родитељске куће у Петроварадину под слоганом :“ Радост која лечи, солидарност која спаја”.

Удружење родитеља деце оболеле од рака позива све људе великог срца који желе да пруже подршку, љубав и сигурност породицама које се суочавају са малигнитетом код деце.

Сав приход ће бити усмерен на наставак пројекта Родитељска кућа.

Related posts

(ФОТО) СУТРА ПОЧИЊУ РАДОВИ НА ИНФРАСТРУКТУРНОМ ОПРЕМАЊУ ПАЛМОТИЋЕВЕ УЛИЦЕ – На снази привремена забрана одвијања саобраћаја

Новосадска ТВ

ХУМАНИТАРНИ КОНЦЕРТ Хора дечјег оперског студија СНП-а

Новосадска ТВ

БЕСПЛАТАН ВАНРЕДНИ ПРЕВОЗ на релацији Железничка станица Петроварадин-Центар града – Железничка станица Петроварадин

Новосадска ТВ