Хроника

НЕПРИЈАВЉЕНИ ЛУКСУЗНИ САТОВИ У ПРТЉАГУ Спречено кријумчарење робе вредне око 30.000 евра!

Царински службеници су током протеклог викенда на аеродрому Никола Тесла, у сарадњи са полицијом, спречили покушај двојице путника да у пртљагу прокријумчаре сатове марке “Rolex“, чија је укупна вредност око 30.000 евра.

Службеници Одељења за сузбијање кријумчарења Управе царина су 10. маја приликом детаљног прегледа у пртљагу путника који се упутио ка аеродромском излазу кроз зелени контролни пролаз, открили непријављени ручни сат “Rolex Oyster Perpetual Superlative Chronometer Sertified Cosmograph Daytona“.

Наредног дана је, такође у зеленом контролном пролазу намењеном онима који немају ништа за пријављивање, заустављен путник у чијем је пртљагу пронађен мушки ручни часовник марке “Rolex Datejust“.

У оба случаја непријављени сатови су привремено задржани до окончања поступака пред надлежним судом.

Фото: Управа царине

Related posts

(ФОТО) Вучевић на аеродрому испратио председника Казахстана Токајева

Новосадска ТВ

НАПУНИО КОФЕРЕ ЦИГАРЕТАМА укупне вредности од око 650.000 динара

Новосадска ТВ

КОФЕРИ ПУНИ НЕПРИЈАВЉЕНЕ ЛУКСУЗНЕ РОБЕ Цариници пронашли прегршт нове робе са оригиналним етикетама

Новосадска ТВ