Хроника

(ФОТО) МУП ОБЈАВИО ФОТОГРАФИЈЕ МУШКАРАЦА, ТРАЖЕ ИХ ЗБОГ НАСИЉА У НОВОМ САДУ: Ако их видите, одмах зовите полицију

Полицијска управа у Новом Саду трага за лицима са фотографија за које се сумња да су у петак, око два сата ноћу,

у Улици Лазе Телечког физички напали четворицу младића и да су једном од њих нанели тешку, а двојици лаке телесне повреде, саопштио је МУП.

За лица са фотографија се сумње да су учинила кривична дела насилничко понашање и тешка телесна повреда.

МУП позива грађане који препознају осумњичене или имају информације о њиховом боравишту и кретању, да се јаве позивом на бројеве телефона: 192 или 064 892 4055, наводи се у саопштењу.

Фото: МУП
Фото: МУП

 

Related posts

Министар Вучевић присуствовао обележавању Дана финансијске службе

Новосадска ТВ

ДАНАС СЕ ОБЕЛЕЖАВА МЕЂУНАРОДНИ ДАН ПЛАНИНА Значајно ангажовање младих у креирању одрживе будућности

Новосадска ТВ

(ВИДЕО) ВЕЛИКА АКЦИЈА У БОРБИ ПРОТИВ КОРУПЦИЈЕ, тужилац Ненад Стефановић : УХАПШЕНА НАЧЕЛНИЦА И ТРОЈЕ ИНСПЕКТОРА МИНИСТАРСТВА ЗА РАД

Новосадска ТВ