Архива

ПОЛИЦИЈА УПУТИЛА ПОСЛЕДЊЕ УПОЗОРЕЊЕ! Апел за све да туче престану или ће поступити по наређењу и употребом силе завести ред!

Министарство унутрашњих послова саопштило је вечерас да је на више локација у центру Београда дошло до инцидената и међусобне туче једног дела учесника протеста, који су у више наврата напали припаднике полиције, покушавајући да их спрече у раду.

– На више локација у центру Београда дошло је до инцидената и међусобне туче једног дела учесника данашњег протеста, који су у више наврата напали припаднике полиције, покушавајући да их спрече у обављању својих дужности и да изазову веће нереде.

Припадници Министарства унутрашњих послова предузимају све мере и радње из своје надлежности како би спречили даљу ескалацију ових инцидената, сачували јавни ред и мир и заштитили грађане и очували безбедност – стоји у саопштењу.

 

Related posts

Дачић: Шест кандидата за директора полиције, међу њима Васиљевић, Милић, Луковић

Новосадска ТВ

УЖАС У ХРВАТСКОЈ! ПРОНАЂЕНА ТРИ БЕЖИВОТНА ТЕЛА Нико се није јављао на позиве, полиција у кући затекла стравичан призор!

Новосадска ТВ

ТРАЖИ СЕ 150 САОБРАЋАЈАЦА И 700 ПОЛИЦАЈАЦА Расписан конкурс за Сремску Каменицу, ево до када траје пријава и ко може да конкурише

Ivona