Хроника

(ВИДЕО) „ДОЛАЗИМ ДА ВАС БИЈЕМ 15. МАРТА, СА ДВА СИНА И ТРИ БЕЛГИЈСКА ОВЧАРА“ Ухапшен Јован Делић због претњи смрћу студентима који желе да уче

Припадници Министарства унутрашњих послова, УКП, Службе за сузбијање криминала, у сарадњи са Првим основним јавним тужилаштвом у Београду, ухапсили су Ј. Д. (53) због сумње да је претио смрћу студентима који желе да уче у Пионирском парку.

Он је осумњичен за кривично дело угрожавање сигурности, саопштио је МУП.

Осумњичени је јуче, у Пионирском парку, угрозио сигурност лица, претњом да ће напасти на живот или тело тих лица, или њима блиских особа, и објављивањем наведене претње на друштвеним мрежама изазвао узнемиреност грађана.

Одређено му је задржавање до 48 сати и он ће, уз кривичну пријаву, бити спроведен у надлежно тужилаштво.

Ј. Д. је више пута осуђиван због различитих кривичних дела и више пута прекршајно кажњаван.

 

Related posts

ВОЗИО СА 3,2 ПРОМИЛА АЛКОХОЛА У КРВИ! Мушкарац изазвао саобраћајну незгоду са материјалном штетом – Одмах је ухапшен и одузет му аутомобил

Новосадска ТВ

МУШКАРАЦ НАПРАВИО ХАОС У ЈАГОДИНИ: Под дејством психоактивних супстанци изазвао судар

Новосадска ТВ

У НОВОМ ХАПШЕЊУ ПРИВЕДЕН БИВШИ ПОМОЋНИК ПРЕДСЕДНИКА ОПШТИНЕ БРУСА Сумња се да је намештао тендере

Ivona