Архива

(ФОТО) ИСПУЊЕНА ЖЕЉА ДЕВОЈЧИЦИ ВАСИЛИСИ – ПОСЕТИЛА ГРАДСКУ КУЋУ И УПОЗНАЛА ГРАДОНАЧЕЛНИКА, МИЋИН: Деца су наша највећа вредност, зато улажемо и наставићемо да улажемо у развој града!

Градоначелник Новог Сада Жарко Мићин угостио у Градској кући осмогодишу Василису Драгић, која је на Инстаграму изразила жељу да дође у Градску кућу и упозна се са послом  Првог човека града

 

„Изузетно инспиративно дружење са осмогодишњом Василисом Драгић, која је на Инстаграму изразила жељу да дође у Градску кућу и упозна се са тиме шта ради градоначелник и како изгледа његово радно место.

Василиса је у посету дошла са својом мајком Соњом, и обема сам, у сусрет 8. марту, уручио пригодне поклоне, међу којима је и монографија Новог Сада, а Василиса је мени поклонила свој цртеж.

Деца су наша највећа вредност. Зато улажемо и наставићемо да улажемо у развој града! Заједно градимо и развијамо Нови Сад успеха, Нови Сад будућности!“,

написао је градоначелник Мићин на друштвеним мрежама.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Žarko Mićin (@zarkomicin)

Related posts

МАЈКА МАЛЕ ДУЊЕ СЕ ОГЛАСИЛА И СВИМА ПОРУЧИЛА ЈЕДНО „Ја као мама Дуње Марковић желим…“

Ivona

ВУЧЕВИЋ: БИЋЕМО УВЕК УЗ РЕПУБЛИКУ СРПСКУ, поносни на све што је урадила

Новосадска ТВ

Вучевић поручио: Време да Европа да јасан сигнал за Западни Балкан

Новосадска ТВ