Друштво

ЈУТРА УЗ МРАЗ, СТИЖУ ЈАКИ ВЕТРОВИ Новосађани, спремите се за велику промену времена

Данас претежно сунчано, на северу Србије повремено уз умерену облачност, док ће се у Неготинској Крајини магла и ниска облачност задржати већи део дана, обавештава РХМЗ.

Ветар слаб и умерен, у кошавском подручју и јак, а на југу Баната и у доњем Подунављу и олујни југоисточни. Највиша температура од 4 до 9 °С.

Јутро у Новом Саду хладно, са мразом и слабим ветром. Тренутна температура је нула, а максимална ће ићи до 6 степени. РХМЗ за сутра најављује јаке ветрове у нашем граду, са максималним температурама до пет степени.

Будићемо се уз хладна јутра, у Банату олујни ветар

У наставку прве половине фебруара суво са дужим сунчаним интервалима, али са хладним јутрима (од -9 до -1 °С) и са дневним температурама у границама нормале, од 4 до 9 °С. До краја седмице (07 – 09.02.), као и у среду (12.02.) у кошавском подручју дуваће умерен и јак, на југу Баната и у доњем Подунављу олујни југоисточни ветар.

Јутарња магла биће чешћа по котлинама западне и јужне Србије, док ће се у Тимочкој Крајини магла и ниска облачност у појединим деловима задржавати и дуже током дана, па ће бити хладније (од 0 до 4 °С).

novosadska.tv

Related posts

Шолц завршио посету Србији, испратио га премијер Вучевић

Новосадска ТВ

МУП СРБИЈЕ СЕ ОГЛАСИО ПОВОДОМ СИНОЋЊЕГ ИНЦИДЕНТА У БЕОГРАДУ Ухапшена су два лица, блокадери бушили гуме, разлупали стакла

Ivona

У акцији Интерпола и МУП-а Србије контролисано 516 особа у Суботици и Сомбору

Новосадска ТВ