Политика

(ФОТО) СВИ ЗАХТЕВИ СТУДЕНАТА ИСПУЊЕНИ, ОГЛАСИО СЕ ПРЕМИЈЕР ВУЧЕВИЋ Добар разговор са легитимно изабраним представницима студената

Влада Србије је испунила све захтеве студената, а све остало је политизација. Ми морамо да разумемо да део студената не жели да пропушта наставу, да желе да се врате нормалним наставним активностима и што боље припреме за јануарски испитни рок.

Нама је циљ да помогнемо да се рад на факултетима врати у нормалне токове. Апсолутно смо на располагању за разговоре и желим да чујемо и ректоре, и декане и студенте, али сви треба да схвате да Универзитети нису место за дневну политизацију, и то сам данас поручио мојим саговорницима из СКОНУС- а. Имали смо добар разговор о завршетку семестра, ценама школарине, смештаја у студентским домовима, висини стипендија, и свему што они сматрају важним за унапређење положаја студената и повећање њиховог стандарда. Очекујем да ћу до краја недеље имати састанке са још већим бројем легитимно изабраних представника студената.

 

Related posts

ПОВЕЋАНА ДАВАЊА ФАКУЛТЕТИМА ЗА МАТЕРИЈАЛНЕ ТРОШКОВЕ: Влада Србије донела важну одлуку

Новосадска ТВ

(ВИДЕО) НИШТА МУ НИЈЕ СВЕТО: Један од блокадера запалио Библију – Погледајте језиво понашање Милорада Жмирића!

Новосадска ТВ

Вучевић и Липавски: Односи Србије и Чешке на највишој тачки развоја у новијој историји

Новосадска ТВ