Нови Сад

БЕСПЛАТАН ГРАДСКИ ПРЕВОЗ У НОВОМ САДУ ДО ДВЕ ЖЕЛЕЗНИЧКЕ СТАНИЦЕ ево како можете возом до Београда

Железнички путнички саобраћај се, након трагедије у Новом Саду, одвија неометано и по реду вожње, са станица Петроварадин и Нови Сад – ранжирна, а на иницијативу Србијавоза уведени су и додатни, бесплатни поласци градских аутобуса до ових станица.

Према речима извршног директора за саобраћај и комерцијалне послове у Србијавозу, Зорана Пузовића, сви возови који су до 1. новембра саобраћали до Новог Сада, пребачени су за Петроварадин и станицу Нови Сад – ранжирна. Пузовић је додао и да за долазак или одлазак са ових станица, грађани могу да користе бесплатан аутобуски превоз, који полази из центра Новог Сада. За релацију Нови Сад центар – Петроварадин аутобуси крећу са стајалишта у Успенској улици и возе до Петроварадина на сваких пола сата од 6 ујутру до 45 минута после поноћи, док је време путовања око 20 минута.

Када је у питању релација Нови Сад – Нови Сад – ранжирна, поласци су са платоа преко пута железничке станице и крећу на сваких два сата од 7.18 до 22 сата, са временом путовања од око 10 минута

 

Related posts

РХМЗ НАЈАВИО СМЕНУ КИША И СУНЦА У Новом Саду данас опет врело

Ivona

ВАНДАЛИЗОВАНА ГРАДСКА КУЋА Учесници протеста опозиције у Новом Саду уништавају камере на Градској кући

Новосадска ТВ

Више јавно тужилаштво у Новом Саду почело објављивање документације о урушавању надстрешнице

Новосадска ТВ