Хроника

ПРИЛИКОМ ПРЕТРЕСА КУЋЕ ПРОНАЂЕН ПИШТОЉ И 32 МЕТКА: Ухапшен мушкарац због недозвољеног поседовања оружја

Припадници Министарства унутрашњих послова у Сремској Митровици ухапсили су Б. Ш. (26), због постојања основа сумње да је извршио кривично дело недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја.

Приликом претреса његове куће полиција је пронашла пиштољ и 32 метка, као и уређај за ноћно осматрање, саопштила је полицијска управа у Сремској Митровици.

По налогу Вишег јавног тужилаштва у Сремској Митровици, осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова, а након тога ће, уз кривичну пријаву, бити приведен тужилаштву.

 

Фото: Pexels

Related posts

НЕКО НАМЕРНО ОБОРИО ДРВО НА ПУТ КОЈИМ ЈЕ ПРОЛАЗИО ВУЧЕВИЋ?! Драма на путу ка Сремској Митровици, инцидент се догодио када се премијер враћао са трибине (ФОТО)

Новосадска ТВ

УХАПШЕНО 9 ОСОБА ЗБОГ НЕРЕДА У НОВОМ САДУ: Огласило тужилаштво, ево шта им се ставља на терет

Новосадска ТВ

СЛАО ПРЕТЕЋЕ ПОРУКЕ ПРЕКРШАЈНОМ СУДУ Ухапшен младић у Новом Саду

Новосадска ТВ