Друштво

ЦЕНЕ ДИЗЕЛА И БЕНЗИНА ПАДАЈУ Ево колико ћемо плаћати по литру наредних седам дана

Возачи у Србији ће од данас до наредног петка, 8. новембра, плаћати гориво по новим ценама.

Како је објављено, литар евродизела ће на пумпама коштати максимално 192 динара, док ће се бензин европремијум БМБ 95 највише плаћати 180 динара за литар.

Ако поредимо са претходним износима, и дизел и бензин су појефтинили за по динар.

Нижа цена дизела за регистрована пољопривредна газдинства

На основу договора Министарства пољопривреде, шумарства и водопривреде и компаније „НИС Србија“, сва регистрована пољопривредна газдинства до 10. новембра 2024. године могу да остваре право на субвенционисану цену дизела од 179 динарапо литру.

Постоји могућност да се ова акција продужи уколико то буду дозвољавале тржишне околности, истакао је министар др Александар Мартиновић након састанка са директором Департмана за малопродају у поменутој компанији Бојаном Радојевић и њеним сарадницима.

Фото: pexels

Related posts

ПРИЧА КОЈА ТРЕБА ДА ОБИЂЕ ЦЕЛУ СРБИЈУ Косановићи из Инђије у браку више од ШЕСТ ДЕЦЕНИЈА, кажу кратко: СЛОГА, ПОВЕРЕЊЕ, ЉУБАВ

Новосадска ТВ

Ђоковић: Хвала свима, надам се да ћемо инспирисати децу да узму рекет у руке

Новосадска ТВ

(ВИДЕО) ЗАСТАВЕ НА ПОЛА КОПЉА У Србији сутра Дан жалости, ово су правила понашања

Новосадска ТВ