Нови СадХроника

ДЕВОЈЧИЦУ (3) УДАРИО АУТО НА ПЕШАЧКОМ ПРЕЛАЗУ

На пешачком прелазу у Браће Рибникар аутомобил је ударио дете. Како преноси НС Уживо, у незгоди је лакше повређена девојчица старости (3) година. Она је колима хитне помоћи превезена у Дечију болницу.

Како кажу суграђани, овај пешачки прелаз је непреглан и изузетно опасан. Није први пут да се овде догађа саобраћајна незгода. Срећом, према тренутним информацијама дете нема теже повреде.

Према речима портпарола Завода за ургентну медицину доктора Зорана Круља, њихова екипа интервенисала је у 10 часова и 10 минута.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NS Uživo (@nsuzivo.rs)

Related posts

МУШКАРАЦ СКОЧИО СА ЧЕТВРОГ СПРАТА ЗГРАДЕ НА ЛИМАНУ Са тешким повредама превезен у КЦВ

Новосадска ТВ

ВУЧИНИЋ: Због најављеног хаоса одлаже се седница Скупштине града, Нови Сад иде на привремено финансирање

Новосадска ТВ

РХМЗ УПОЗОРИО НА НЕВРЕМЕ: ОЧЕКУЈЕ СЕ ВЕЋА КОЛИЧИНА ПАДАВИНА! Пљускови и грмљавина удариће на ове делове Србије

Новосадска ТВ