Друштво

(ФОТО) СКАНДАЛ У ЦЕНТРУ ВАЉЕВА, ГРАЂАНИ У ШОКУ! Освануо билборд на коме албански двоглави орао дави српског орла

Друштвеним мрежама кружи слика билборда на коме је фотографија двоглавог орла који дави српског орла, а наводно цела сцена одиграла се у Ваљеву.

Фотографија која кружи друштвеним мрежама је заиста скандалозна.

„Билборд у центру Ваљева, претпоставља се да је билборд хакован, а да је ово једна од провокација“, пише у опису слике која је изазвала страшне коментаре.

„Има једна алатка, зове се брусилица! Одсечеш билборд и проблем решен“, „Ју, наопако“, „Државо, реагуј“, само су неки од коментара који су се нашли испод ове слике.

У коментарима се наводно огласио и сам власник билборда који је ноћас хакован и поручио:

„Чим сам сазнао, исти сам угасио, а случај ће бити пријављен надлежним органима“, писало је у коментару.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VALJEVO – LIVE (@valjevo_live)

Фото: Printscreen

Related posts

Лончар: У болници у Ваљеву су 4 учесника протеста излазе данас и сутра,све друго је лаж

Новосадска ТВ

ТО ЈЕ, ДРАГИ ГРАЂАНИ, ПЛАЋЕНО ВАШИМ ПАРАМА: Вучевић о скарадном перформансу на Институту за упоредно право: Не желим да разумем такву „уметност“

Новосадска ТВ

ВАЉЕВЦИ КУПИЛИ ЏИП СВЕШТЕНИКУ Мештани са поносом истичу све што је протојереј-ставрофор учинио за село

Ivona