Политика

(ФОТО) „ОСЕЋАЈТЕ СЕ КАО КОД СВОЈЕ КУЋЕ“ Председник Вучић приредио вечеру за краља Есватинија Мсватија

Председник Србије Александар Вучић са супругом био је вечерас домаћин вечере у част краља Мсватија ИИИ од Краљевине Есватини, коме је захвалио за све што је урадио за пријатељство две земље, „чак и у данима када то није било лако“.

„Ми смо веома лојални пријатељима и то нећемо заборавити. Верујем да ће наши свеукупни односи у будућности напредовати и да ћемо наставити да јачамо наше пријатељство“, написао је Вучић на Инстаграм профилу „будућностсрбијеав“.

Oн је краљу Есватинија захвалио што је дошао у Србију и истакао да му је част што га је угостио. „Надам се да уживате у боравку у Србији и да смо добри домаћини. Увек ћете бити наш драги гост. Осећајте се као код своје куће“, навео је Вучић.

Фото: Инстаграм, buducnostsrbijeav

Related posts

Ђурић: Наложили смо израду плана санације и реконструкције зеленила

Новосадска ТВ

(ВИДЕО) ЈКП „Новосадска топлана“: Систем је стабилан а цене грејања остају НЕПРОМЕЊЕНЕ

Новосадска ТВ

„НАСТАВЉАМО СОЦИЈАЛНО-ЕКОНОМСКИ ДИЈАЛОГ“ Вучевић: Само тако можемо доћи до оптималних и одрживих решења

Новосадска ТВ