Нови Сад

НА ВИСИНИ ЗАДАТКА И ОВЕ ЗИМЕ Новосадска топлана у нову грејну сезону улази са старим ценама

Новосадска топлана у нову грејну сезону улази са старим ценама и спремна је да остане на висини задатка и ове зиме, рекла је данас портпаролка Новосадске топлане Ивана Станимировић.

Она је за Танјуг додала и да су вреловодна мрежа, као и грејне инсталације у потпуности напуњене.

„У току су функционална испитивања система. Данас вршимо хладне пробе система односно покренута је циркулација на свим топлотним изворима и ово су све финалне припреме за предстојећу грејну сезону“, казала је Станимировић.

Према њеним речима, грејна сезона у Новом Саду почиње 15. октобра, али уколико три ноћи заредом у 21 час температуре буду испод 12 степени, она може почети и раније.

„Оно што у овом тренутку може да представља проблем је велики број пријављених хаваријских цурења на кућним инсталацијама, дакле у више од 70 објеката, па позивамо грађане да се тај проблем реши“, закључила је Станимировић.

 

Related posts

УНИЈА РОМА ОСУДИЛА НАПАД НА ДЕТЕ У НОВОМ САДУ: Опозиција да престане са таргетирањем, Мариника Тепић искористила догађај да таргетира Роме

Новосадска ТВ

ИСКЉУЧЕЊА ЕЛЕКТРИЧНЕ ЕНЕРГИЈЕ ЗБОГ РАДОВА НА ТРАФОСТАНИЦАМА: Ево која насеља ће бити без струје

Новосадска ТВ

НЕПОТРЕБНА ПОЛИТИЗАЦИЈА, СТВАРИ СУ ЈУЧЕ ЕСКАЛИРАЛЕ Декан Филозофског факултета дан након нереда и напада на полицију: „Почињу припреме за наставу и испитне рокове“

Новосадска ТВ