Нови Сад

УЛТРАЗВУК ШТИТНЕ ЖЛЕЗДЕ, ЕКГ, ПЕДИЈАТРИЈСКИ ПРЕГЛЕДИ… Ево које БЕСПЛАТНЕ ПРЕГЛЕДЕ можете обавити у недељу у дому здравља на Лиману ИВ

Дом здравља “Нови Сад” у недељу, организује превентивне прегледе од 08:00 до 17:00 часова у објекту на Лиману ИВ.

Сви заинтересовани су у прилици да ураде ЕКГ и мерење крвног притиска , лабораторијске анализе , Ултразвук штитне жлезде као и педијатријске прегледе и анализе за децу.

Лабораторијске анализе ће бити доступне од 08:00 до 14:00 часова, а пацијенти се моле да не доручкују пре анализа. Из дома здравља позивају суграђане да се одазову и брину о свом здрављу.

Related posts

Распоред сахрана и испраћаја за уторак, 17. децембар

Новосадска ТВ

УСВОЈЕН БУЏЕТ ГРАДА НОВОГ САДА У градској каси за наредну годину 48,16 МИЛИЈАРДИ ДИНАРА

Новосадска ТВ

(ФОТО) У Новом Саду све спремно за долазак председника Вучића и Макрона: БЕЗБЕДНОСТ НА НАЈВИШЕМ НИВОУ!

Новосадска ТВ