ДруштвоНови Сад

(ВИДЕО) СВЕЧАНИ ПРИЈЕМ ЂАКА ПРВАКА У СРЕМСКОЈ КАМЕНИЦИ Малишани са нестрпљењем очекују прво школско звоно!

Ђаци прваци Основне школе „Јован Јовановић Змај“ у Сремској Каменици присуствовали су свечаном пријему, где им је срећу на новом школском путовању пожелела Дина Вучинић, председница Скупштине града.

„Рекла сам деци да је ово њихова нова авантура у животу, и да то треба тако да доживе и схвате. Родитељи да имају мало стрпљења, јер није сваки почетак лаган. и данас је то велики терет за родитеље. Ово није само место где се уче слова и бројеви, већ је и место где се стварају најбоље успомене“ изавила је за нашу телевизију Дина Вучинић.

Фото: Новосадска ТВ

 

Град Нови Сад обезбедио је бесплатне уџбенике за све прваке, а школа је припремила све како би малишани имали безбрижне школске дане.

 

Related posts

(ВИДЕО) НА БОЖИЋ СУ У ПОЖАРУ ИЗГУБИЛИ СВЕ! Мештани Будисаве прикупили 34.000 евра за само седам дана ГАВРИЋИ УСКОРО У НОВОМ ДОМУ

Новосадска ТВ

ПРИПАДНИЦИ ЖАНДРАМЕРИЈЕ У НОВОМ САДУ ПОМОГЛИ ЖЕНИ КОЈОЈ ЈЕ ПОЗИЛО Огласио се МУП

Новосадска ТВ

(ВИДЕО) ПРИКУПЉЕНО ВИШЕ ОД 20.000 ЕВРА ЗА ПОРОДИЦУ САВИЋ На Донаторској вечери продати Јокићев дрес и Мирослављево јеванђеље

Новосадска ТВ