Србија

Вучевић у манастиру Тумане: Кад је постојала ВЕРА У БОГА, СРПСКИ НАРОД ЈЕ ПОБЕЂИВАО

Председник Владе Србије Милош Вучевић обишао је данас манастир Тумане који обележава свој празник Светог Зосима и Јакова туманског и истакао да је српски народ побеђивао увек када је постојала вера у Бога.

„Долазим као обичан човек и увек ми је пуно срце и душа позитивне енергије и вере која нам је потребна у овим временима. Не кријем да сам верујући човек, са много мана, као и сви људи. Увек када смо као народ и држава имали вере у Бога, када се нисмо одрекли Бога, када смо знали да постоји јединство државе, Цркве и народа, ми смо тада побеђивали. Увек ћу бити заговорник такве политике“, написао је Вучевић на свом инстаграм налогу.

Како је навео премијер, у манастир Тумане долазе и људи који нису православне вере.

„Долазе наша браћа муслимани и друге вероисповести, да пронађу наду, утеху, веру.

Срећан празник светих Зосима и Јакова туманских и пуно ми је срце што сам данас у манастиру Тумане са својим народом“, нагласио је Вучевић.

Српска православна црква и верници славе данас празник светих Зосима и Јакова туманских.

 

Фото: Инстаграм milosvucevic

 

Related posts

Јавна расправа о стратегији за унапређење положаја старијих лица

Новосадска ТВ

(ВИДЕО) ЛИДЕР СНС ВУЧЕВИЋ УЗ ВЕЛИЧАНСТВЕНЕ КАДРОВЕ ИЗ ПЕТРОВАРАДИНА ПОСЛАО СНАЖНУ ПОРУКУ Ево шта је поручио грађанима уз патриотске кадрове: „Певај Србијо!“

Ivona

„САМО ЖЕЛИМО ДА УЧИМО“ Вукашин из Новог Сада дошао да подржи колеге: Надам се да ћемо дијалогом успети да нађемо заједничко решење

Новосадска ТВ