Нови СадСрбија

Променљиво облачно време, повремено са кишом, температуре до 26 степени

У Србији се у среду, 22. маја очекује променљиво облачно време са сунчаним интервалима, али нестабилно, повремено с кишом, пљусковима и грмљавином, који ће у другом делу дана локално бити и израженији уз град и количину падавина од 20 до 40 мм, саопштио је данас Републички хидрометеоролошки завод.

У доњем Подунављу дуваће југоисточни ветар, у Војводини и на Косову и Метохији западни и југозападни, а у осталим деловима Србије биће променљивог смера, слабог до умереног интензитета, а у зони пљускова јак или олујни.

У Новом Саду ће бити променљиво облачно са сунчаним интервалима, али нестабилно, повремено с краткотрајном кишом и пљусковима са грмљавином, који после подне у појединим деловима града могу да буду и израженији.

Дуваће слаб и умерен ветар, променљивог смера, у зони пљускова појачан, са температурама око 25 степени.

Related posts

„БЕОГРАД ЈЕ ПРЕТВОРЕН У ИМПРОВИЗОВАНУ ДЕПОНИЈУ“ Огласило се ЈКП „Градска чистоћа“ о нередима након протеста: „Отпад је свуда, делови града унакажени“

Новосадска ТВ

„СРБИЈА ЈЕ ВЕЧНА И НЕПРОЛАЗНА“ Премијер Вучевић: Генерални штрајк је неодговоран према грађанима Србије

Новосадска ТВ

Вучић: Божићна честитка патријарху, свештенству и верницима СПЦ

Новосадска ТВ