Србија

На југу претежно ведро време, у остатку земље умерено облачно

На југу Србије ће у суботу, 16. марта бити претежно ведро време, док ће у осталим крајевима бити мало до умерено облачно, а на северу Војводине уз нешто више облачности понегде и слабом кишом, саопштио је данас Републички хидрометеоролошки завод.

Променљиво облачно време, киша и локални пљускови који могу бити праћени и грмљавином очекују се углавном на западу и југозападу Србије, док се у току ноћи очекује јаче наоблачење са кишом и пљусковима прво ће захватити северне и западне крајеве.

Дуваће слаб и умерен југоисточни ветар, са температурама од један до 19 степени.

У Новом Саду ће бити променљиво облачно са сунчаним интервалима, увече и током ноћи јаче наоблачење са кишом и пљусковима, а температура ће бити од пет до 18 степени.

Related posts

Вучић грађанима Србије пожелео срећну Нову годину

Новосадска ТВ

Председник Вучић: Очекујем тешке разговоре у Гранади

Новосадска ТВ

ПРЕДСЕДНИК ВУЧИЋ СЕ ХИТНО ОГЛАСИО РАНОМ ЗОРОМ „Једва чекам да се вратим у Србију, видимо се сутра у Јагодини“

Ivona