Друштво

Ујутру у већини места умерен и јак мраз,ледена киша у Војводини и на западу

На југозападу, југу и истоку Србије ујутро се очекује умерен и јак мраз, у већини места минимална температура износиће од -12 до -8 степени Целзијуса, локално и нижа, док се у Војводини и западној Србији ујутро и пре подне уз снег местимично очекује и киша која ће се ледити на тлу, упозорио је Републички хидрометеоролошки завод (РХМЗ).

Према прогнози РХМЗ, ујутро и пре подне на северу и западу Србије пролазно наоблачење са мешовитим падавинама: снегом и кишом, која ће се локално ледити на тлу.

У току дана ово наоблачење ће се измештати ка југу и истоку земље уз слабљење падавина, али и уз истовремено разведравање са северозапада Србије. Ветар слаб до умерен, ујутро јужни, током дана западни и северозападни, у Тимочкој Крајини у појачању.

Најнижа температура од -12 до -2, по појединим котлинама и на југоистоку Србије локално и нижа, а највиша од 2 до 7 степени Целзијуса.

И у Београду ће данас бити претежно облачно, пре подне и средином дана повремено са мешовитим падавинама: снегом и кишом, која ће се локално ледити на тлу.

После подне и увече престанак падавина и постепено разведравање. Ветар слаб до умерен, ујутро јужни, током дана западни и северозападни.

Најнижа температура од -5 до -2, а највиша око 4 степена.

 

 

Related posts

Вучевић:Ангажовањем у мултинационалним операцијама дајемо допринос миру у свету

Новосадска ТВ

Нoвосадски напредњаци прослављају још једне ДОБИЈЕНЕ ИЗБОРЕ

Новосадска ТВ

Спасиоци „Зеленила“ спасли мушкарца који је пао у Дунав с Моста слободе

Новосадска ТВ