Србија

Вучевић честитао Дачићу 36 година од оснивања СПС

Председник Српске напредне странке Милош Вучевић честитао је данас председнику Социјалистичке партије Србије Ивици Дачићу 36 година од оснивања те странке и изразио уверење да ће СПС заједно са СНС наставити да штити државне и националне интересе Србије и свих њених грађана.

“Заједно смо преживели тешке тренутке, када су хтели да нам разоре државу, али смо заједно успели и да се изборимо да Србија остане слободарска земља“, навео је Вучевић у честитки. Додао је да честита рођендан странке свим добрим и поштеним људима и српским домаћинима у СПС. “Желим им да остану верни својој љубави према Србији, а председнику СПС Ивици Дачићу желим добро здравље и да још дуго наставимо сложно да радимо у интересу наше земље“, поручио је Вучевић. Социјалистичка партија Србије (СПС) основана је на данашњи дан 1990. године.

Related posts

ПРЕМИЈЕР ВУЧЕВИЋ О ВАЖНИМ ТЕМАМА: Председник је обавио добар посао, па се Србија чује, водићемо нашу политику за коју смо бирани!

Новосадска ТВ

ТРЕЋИ ДАН СВЕНАРОДНОГ СКУПА „НЕ ДАМО СРБИЈУ“, Вучевић обиша штандове Удружења Крајишника, војних ветерана и штанд Канцеларије за КиМ

Новосадска ТВ

Дачић изјавио саучешће породици погинулог саобраћајног полицајца у Новом Саду

Новосадска ТВ