Нови Сад

УРБАНИ БУВЉАК ОПЕТ ДИЖЕ ГРАД НА НОГЕ Хит манифестација и лов на благо почиње у 11.00 часова

Данас Нови Сад поново живи у свом препознатљивом ритму размене, креативности и добре енергије- одржава се још један Урбани бувљак, место које одавно није само маркет половних ствари, већ прави мали градски фестивал духа и стила.

Између тезги се мешају старе плоче, винтиџ одећа, ручно рађени накит, уметнички радови и предмети који носе неку своју причу. Сваки комад има свој карактер, а сваки купац шансу да пронађе нешто јединствено.

 

Прикажи ову објаву у апликацији Instagram

 

Објава коју дели Urbani buvljak (@urbanibuvljak)

Али оно што Урбани бувљак чини посебним није само понуда, већ атмосфера. То је место сусрета људи, разговора који почињу уз кафу, музику у позадини, одличном храном и осећајем да се град на тренутак успорава.

Урбани бувљак је и подсетник да вредност ствари не лежи увек у цени, већ у причи коју носе и људима који их даље преносе.

Врата Урбаног бувљака у Креативном дисктрикту отварају се у 11.00 часова, а проналажење летњих крпица и декорације трајаће до 17.00 сати.

novosadska.tv

Foto: Pexels

 

Related posts

НОВОСАЂАНИ СА НЕСТРПЉЕЊЕМ ОЧЕКИВАЛИ ОМИЉЕНИ СУБОТЊИ ДОГАЂАЈ Нови „Урбани бувљак“ 5. априла

Ivona

ПРОНАЂЕНА ФУТОЖАНКА Мајка обелоданила да је девојчица добро: Супруг је пронашао, нећу вам ово заборавити

Ivona

СТИЖЕ НАМ НОВОГОДИШЊИ УРБАНИ БУВЉАК Из организације спремају нешто посебно, прилика да купите оригиналне поклоне за празнике

Ivona