Србија

У СРБИЈИ СУТРА ПРОМЕНЉИВО ОБЛАЧНО, највиша дневна температура око 17 степени

У Србији ће у среду, 22. априла бити променљиво облачно са сунчаним интервалима, у брдско – планинским пределима претежно облачно са краткотрајном кишом или пљусковима, а на високим планинама и слабим снегом, саопштио је данас Републички хидрометеоролошки завод.

Дуваће слаб и умерен ветар, у Банату, Подунављу и Поморављу, као и на истоку Србије краткотрајно и јак, северних праваца, а распон температура биће од четири до 17 степени. Крајем дана и у току ноћи очекује се разведравање. У Београду ће бити променљиво облачно са сунчаним интервалима и мало хладније уз слаб и умерен ветар северних праваца и највишу дневну температуру око 15 степени.

Related posts

ПУТИН ПОЗВАО ВУЧИЋА У МОСКВУ поводом 80. годишњице победе у Великом рату

Новосадска ТВ

НЕВРЕМЕ НА ПРАГУ! Грмљавина, пљускови и олујни ветар над небом Србије- Обрт следи након сунчаног дана

Ivona

МАГЛОВИТО И ОБЛАЧНО, ПОНЕГДЕ СА КИШОМ И СНЕГОМ Српска Атина и даље под ветром, а ево какво нас време очекује од понедељка

Ivona