Друштво

НАРЕДНИХ ДАНА ТЕМПЕРАТУРНИ ШОК Пет детаља нове временске прогнозе

Седмог мартовског јутра претежно ведро и хладно, понегде са приземним мразем, а локално се очекује и слаб мраз на 2 m висине. По котлинама и речним долинама местимично магловито.

У току дана претежно сунчано и релативно топло време за прву декаду марта. Ветар слаб и умерен, на југу Баната и у доњем Подунављу, повремено и јак, источни и југоисточни. Највиша температура од 16 до 20 степени.

Тренутно је у Новом Саду 2 степена, ведро и без ветра. У најтоплијем делу дана суграђани могу очекивати 19 степени.

Фото: Скриншот РХМЗ
Јутра хладна, а током дана пролећно време

Наредних дана јутра хладна, местимично уз мраз, а током дана претежно сунчано и релативно топло време за овај период године са највишом температуром у већини места од 15 до 19 степени.

Уз дневни развој облачности, само је у брдско-планинским пределима југозападне и јужне Србије могућа ретка појава краткотрајне кише.

У недељу и почетком наредне седмице у кошавском подручју умерен и јак југоисточни ветар који ће на југу Баната и у доњем Подунављу повремено достизати ударе олујне јачине.

novosadska.tv

Foto: novosadska.tv/Stefan Koprivica

Related posts

Градоначелник Ђурић најавио уређење два нова парка: Садићемо нова стабла код Кванташа, креће се са сређивањем парка на Лиману 4

Новосадска ТВ

ОГЛАСИО СЕ МУП ЗБОГ ДИВЉАЊА ОПОЗИЦИЈЕ У НОВОМ САДУ: Предузете радње против 14 лица, ево за шта се терете

Новосадска ТВ

Србе који са КиМ пешке иду на скуп у БГ у Горњем Милановцу дочекали мештани и Петковић

Новосадска ТВ