Изнад већег дела Србије претежно сунчано, у брдско-планинским пределима променљиво облачно са сунчаним интервалима.
Дуваће слаб и умерен северни и североисточни, после подне и увече источни и југоисточни ветар. Највиша температура од 9 до 14 степени.
Ведро и хладно јутро освануло је у Новом Саду. Током дана максималних 12 степени, док се за викенд очекује пораст и 15 степени.
Биометеоролошка прогноза
Благо смањење тегоба могу осетити хронични болесници, али се опрез ипак саветује особама са срчаним проблемима. Метеоропатске реакције су могуће у виду нерасположења и главобоље. Саветује се адекватно одевање у складу са температуром ваздуха током дана.
Све лепши дани пред нама
До краја фебруара и почетком марта претежно сунчано, повремено уз умерену облачност. Јутра ће бити прохладна, местимично са слабим мразем, а у току дана релативно топло са максималном температуром у већини места од 11 до 17 степени.
novosadska.tv
Foto: Pexels
