Култура

(ВИДЕО) ФЕСТИВАЛ „НОВИ БАЛКАНСКИ РИТАМ“ од 2. до 4. септембра у Сремским Карловцима, Београду и Сремској Митровици

Четврто издање фестивала „Нови балкански ритам“ одржаће се од 2. до 4. септембра у Сремским Карловцима, Београду и Сремској Митровици.

Фестивал вечерас са почетком у 21 сат у Еколошком Центру Радуловачки у Сремским Карловцима отвара концерт квартета Slavyk (Славик), који спаја world music са телесном музиком и позориштем. Фестивал организује Удружење грађана „Отворени круг Нови Сад“.

 

 

Related posts

(ФОТО) ГРАДОНАЧЕЛНИК МИЋИН НА СВЕЧАНОЈ АКАДЕМИЈИ ПОВОДОМ 177. ГОДИШЊИЦЕ ОД ОДРЖАВАЊА МАЈСКЕ СКУПШТИНЕ у Сремаким Карловцима

Новосадска ТВ

(ВИДЕО) МИНИСТАР КУЛТУРЕ НИКОЛА СЕЛАКОВИЋ У СРЕМСКИМ КАРЛОВЦИМА Ускоро обнова фасада и нова улагања у културно наслеђе

Новосадска ТВ

ТРАДИЦИОНАЛНИ КИНЕСКИ ФЕСТИВАЛ СВЕТЛА ЗАСИЈАО У ЛИМАНСКОМ ПАРКУ Oвогодишња специфичност за новосадске посетиоце су лампиони у облику лабуда – Ево и до када ће трајати

Новосадска ТВ