Политика

Вучић са Копманом о актуелним дешавањима и европском путу Србије

Председник Србије Александар Вучић састао се данас са генералним директором Директората Европске комисије за суседство и преговоре о проширењу Гертом Јаном Копманом, са којим је разговарао о актуелним дешавањима у Србији и региону, о европском путу Србије и о могућностима за убрзање испуњавања европске агенде.

Вучић је саговорника информисао о резултатима и могућностима за убрзање испуњавања европске агенде. „Указао сам на важност унутрашњег консензуса и свеобухватног дијалога када је реч о спровођењу кључних реформи у земљи и нагласио да наш циљ остаје бољи живот грађана и очување стабилности у региону. Истовремено, изразио сам уверење да ће ови наши напори бити препознати и признати у ЕУ“, истакао је Вучић.

 

Фото: Инстаграм

Related posts

ВУЧИЋ ВЕЧЕРАС У 21 ЧАС НА ТВ ПИНК: Биће много ствари које до сада нисте чули, никада овако нисам најављивао ниједну емисију

Новосадска ТВ

Вучић: Уложићемо велики новац у градњу нових индустријских зона за инвеститоре

Новосадска ТВ

(ФОТО) РОД БЛАГОЈЕВИЋ ПОСЛЕ СУСРЕТА СА ПРЕДСЕДНИКОМ СРБИЈЕ:“Вучић је творац економског чуда“

Новосадска ТВ