Друштво

РХМЗ: На подручју Србије очекују се ВРЕМЕНСКЕ НЕПОГОДЕ 3. И 4. АВГУСТА

На подручју Србије у недељу 3. августа и понедељак 4. августа могуће су временске непогоде, саопштио је данас Републички хидрометеоролошки завод (РХМЗ).

У недељу после подне очекују се пљускови и грмљавина углавном у северним и западним деловима земље, а у току ноћи и у понедељак очекују се и у осталим крајевима.

Како је истакнуто, пљускови ће бити праћени градом, јаким или олујним ветром и великом количином падавина за кратко време.

Републички хидрометеоролошки завод истиче да ће се за конкретне локације хитна упозорења издавати један, до два сата унапред.

 

Related posts

СРПСКА АТИНА У МИНУСУ Варљиво сунце напољу, у неким деловима Србије олујни ветрови, на планинама снег

Ivona

ДО КРАЈА МЕСЕЦА НЕСТАБИЛНО ВРЕМЕ Данас спарина на северу, у другом делу дана пљускови

Ivona

ОД СУТРА ПОСТЕПЕНО ТОПЛИЈЕ, А У НЕКИМ КРАЈЕВИМА ПОЈАВА КОЈУ НИКО НЕ ВОЛИ Температуре сутра прелазе 20 степени

Ivona