Нови Сад

ЈОШ ЈЕДНА НОВОСАДСКА ШКОЛА ПОЧИЊЕ СА РАДОМ: Група ученика која је блокирaла ТШ „Милева Марић Ајнштајн“ сутра прекида блокаду!

Група ученика која је блокирала Техничку школу „Милева Марић Ајнштајн“ у Новом Саду саопштила је да ће сутра увече бити завршена блокада те школе и да ће предати кључеве школе директору.

Ученици у блокади су у објави на Инстаграму навели да су, свесни озбиљности ситуације, донели одлуку да прекину блокаду.

Техничка школа „Милева Марић Ајнштајн“ била је блокирана од 18. децембра, а онлајн настава почела је 8. априла.

Школа је тада саопштила да се тај модел наставе промењује уз сагласност Министарства просвете и Школске управе Нови Сад, јер је школа блокирана од стране групе ученика.

 

Related posts

Вучић: Дуг, отворен и садржајан разговор са америчким сенаторима

Новосадска ТВ

ПОСТАВЉАЈУ СЕ ЗАШТИТНИ СТУБИЋИ око уличних травњака! Из ЗЕЛЕНИЛА поручују: Чувамо зелене површине од НЕСАВЕСНИХ ВЛАСНИКА возила

Новосадска ТВ

НА ПЛАНИНАМА И ДАНАС СНЕГ У Новом Саду данас облачно и хладно, температуре иду на доле наредних дана

Ivona