Друштво

ДАНАС УМЕРНО ОБЛАЧНО И СУВО ВРЕМЕ, температура до 20 степени

Према прогнози Републичког хидрометеоролошког завода, ујутро и пре подне биће умерено до потпуно облачно и суво време.

Од средине дана уследиће смањење облачности, па се после подне изнад већег дела очекује претежно сунчано време.Дуваће слаб и умерен ветар северних праваца, у Војводини пре подне појачан.Најнижа температура биће од 6 до 10 степени, а највиша од 16 до 20 степени.

У Београду ће ујутро и пре подне бити умерено до потпуно облачно и суво време.Од средине дана уследиће смањење облачности, па се после подне очекује претежно сунжано.Дуваће слаб и умерен ветар северних праваца.Најнижа температура биће око 8 степени, а највиша око 19.

Идућих седам дана биће променљиво и углавном суво време уз смену облачних и сунчаних интервала и уз максималну температуру од 17 до 22 степена. Киша или локални пљусак се очекује тек понегде као краткотрајна и локална појава, а крајем периода у већини крајева.

 

Related posts

Вучић: Курти ће наставити прогон и малтретирање Срба, нисмо далеко од тога да Срби крену да пакују ствари

Новосадска ТВ

Отворен Интернационални фестивал алтернативног и новог театра – ИНФАНТ

Новосадска ТВ

ПОНЕДЕЉАК МАГЛОВИТ, ОД СУТРА МОГУЋА КИША Пред Новосађанима хладан дан

Ivona