Хроника

УХАПШЕН МЛАДИЋ у чијем стану је новосадска полиција пронашла дрогу

Припадници Министарства унутрашњих послова у Новом Саду ухапсили су А. М. (1999) из овог града, због постојања основа сумње да је учинио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.

Претресом стана осумњиченог, полиција је пронашла седам пакета са марихуаном, амфетамин и дигиталну вагу, као и новац за који се сумња да је стечен продајом дроге.

Сумња се, такође, да је А. М. продао марихуану П. Д. (1980), код кога је полиција пронашла тај наркотик, па ће против њега бити поднета кривична пријава, због основа сумње да је учинио кривично дело неовлашћено држање опојних дрога.

За ово кривично дело терети се и Б. С. (1980), у чијем је стану полиција пронашла око 56 грама амфетамина.

А. М. је одређено задржавање до 48 сати и биће приведен, уз кривичну пријаву, вишем јавном тужиоцу у Новом Саду.

Related posts

КОД БЕЧЕЈЦА У СТАНУ ПРОНАЂЕНА МАРИХУНА, АНФЕТАМИНИ И ДИГИТАЛНА ВАГА, одређен му притвор

Новосадска ТВ

МАСКИРАН ОПЉАЧКАО КЛАДИОНИЦУ У НОВОМ САДУ, полиција га ухапсила после неколико сати

Новосадска ТВ

ВЕЛИКА АКЦИЈА БОРБЕ ПРОТИВ КОРУПЦИЈЕ Ухапшено 19 осумњичених да су оштетили буџет Србије за више од 40,4 милиона динара!

Новосадска ТВ