Нови СадНС сервис

ЈКП “ПАРКИНГ СЕРВИС”: Омогућено плаћање паркинга платним картицама на ОВОЈ локацији у граду

На паркиралишту са контролом уласка и изласка у Улици Аугуста Цесарца бр. 9, поред плаћања готовином, омогућено је плаћање паркинга свим платним картицама.

Сат времена задржавања на овом паркингу кошта 50 динара. Паркинг је са наплатном рампом и паркирање се плаћа аутоматски, на изласку са паркинга. Паркинг капацитета 100 паркинг места је у потпуности под видео надзором, осветљен је и ради 24 сата.

Подсећамо да “Паркинг сервис “у организовани систем паркирања уводи одређене просторе који могу да помогну грађанима да лакше дођу до паркинг места. Такав је случај и са овим паркиралиштем у Улици Агуста Цесарца бр.9. На тај начин смо добили паркиралиште код Матице српске, са скоро истим бројем паркинг места, паркинг на Темеринској пијаци, као и привремена паркиралишта у Косовској улици и у Улици Душана Васиљева.

 

Фото: ЈКП Паркинг сервис

Related posts

(ФОТО) ЗБОГ РАДОВА НА ПОПРАВЦИ КОЛОВАЗА ОВА УЛИЦА У ПЕТРОВАРАДИНУ БИЋЕ ЗАТВОРЕНА, ево и колико

Новосадска ТВ

(ВИДЕО) “ХОДАЈУЋА ШУМА“ Конференција која повезује културу и екологију у оквиру прекограничне сарадње

Новосадска ТВ

(ВИДЕО) Градоначелник Мићин присуствовао јавном часу поводом обележавања 150 година од Невесињске пушке

Новосадска ТВ