Политика

(ВИДЕО) ДРАГАН ЂИЛАС И ЊЕГОВ ТЕЛОХРАНИЕЉ НАПАЛИ АКТИВИСТЕ Опозиционари настављању да праве хаос

Лидер Странке слободе и правде Драган Ђилас нашао се у центру скандала када је у друштву свог телохранитеља физички насрнуо на активисте Српске напредне странке који су у том тренутку лепили плакате.

До инцидента је дошло синоћ у Београду, а снимак који кружи друштвеним мрежама, јасно показује шта се десило и како је дошло до физичког сукоба лидера ССП, његовог обезбеђења и младих активиста СНС-а.

 

Ђилас незадовољан поруком који плакати шаљу, почео је да се уноси у лице једном од момака. У видео запису чује се Ђилас који каже: „Шта радиш п***а ти материна?!“ На шта му је један од активиста одговорио „Зато што си лопов“.

Уследио је физички сукоб, а како је све изгледало погледајте у видео снимку.

 

Фото: screenshot video

 

Related posts

(ФОТО) Сандра Божић: Блокадери неће успети да нас уплаше, нити да зауставе Србију

Новосадска ТВ

ПРЕ ДВА ДАНА ЈОШ ЈЕДАН НАПАД СВИЊА У СРБИЈИ За годину дана три насртаја- Гризли и за лице и за гениталије! Ево на шта апелују ветеринари

Ivona

(ВИДЕО) СКАНДАЛОЗНО! Градоначелника Ниша Драгослава Павловића напали блокадери

Новосадска ТВ