„Био си мој ослонац, подршка, све. Како даље без тебе, тата… Почивај у миру, оче мој. Ниси заслужио овако.“ Овим болним речима од С. П. (64) познатог бизнисмена из Шапца, који је убијен у суботу увече у свом магацину, опростила се његова ћерка на друштвеним мрежама.
Испод ове објаве низали су се потресни коментари на којима јој пријатељи и рођаци изјављују саучешће.
– Јако нам је жао… Прими наше искрено саучешће поводом вашег великог губитка. Живот није фер. Није требало овако нешто да се деси – пише у појединим коментарима испод фотографије коју је објавила неутешна ћерка.
Подсећамо, тело богатог предузетника нашао је његов син након што су га комшије обавестиле да из магацина допире бука и галама. Забринути син позвао је оца на телефон, али пошто се он није јављао отишао је до магацина који се налазе у селу Варна и тамо нашао С. без знакова живота. Нападач је наводно, испалио три хитца у потиљак жртви, а потом побегао. Полиција и даље трага за убицом који је по свему судећи на професионалан начин убио жртву, која је на лицу места преминула.
– Сумња се да је С. убио професионални убица с обзиром на досадашње прикупљене доказе. Убица је највероватније пратио жртву неко време, видео је његово кретање, а потом је осмислио логистику злочина. Егзекутор је лишио живота С. када је био сам у тој великој хали, у којој често има радника и чланова породице, а приликом извршења злочина користио је наводно, оружје са пригушивачем.
– Након што је убио жртву, нападач је побегао и за собом скоро да није оставио трагове који би довели до откривања његовог идентитета. Истрагу води Више јавно тужилаштво у Шапцу које даноноћно раде на случају од кад се догодила ликвидација која је по свему судећи сурова и коју Шапац непамти.
Полиција иначе, такође од суботе увече дежура и чува породицу с обзиром да убица још увек није нађен, идентификован и лишен слободе.
pink.rs/novosadska.tv